شنبه ٠٥ مهر ١٣٩٩
صفحه اصلی > اخبار 
منو اصلی
اخبار > انتقام سختی در انتظار جنایتکاران است


  چاپ        ارسال به دوست

انتقام سختی در انتظار جنایتکاران است

سردار بزرگ و پرافتخار اسلام آسمانی شد .

انتقام سختی در انتظار جنایتکاران است 

به گزارش روابط عمومی امور بانوان و خانواده شرکت مادر تخصصی بازرگانی دولتی ایران : در پی شهادت سردار پرافتخار اسلام حاج قاسم سلیمانی و شهدای همراه او بویژه مجاهد بزرگ اسلام جناب آقای ابومهدی المهندس رهبر انقلاب پیامی بشرح ذیل صادر کردند :

پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر حفظ و نشر آثار حضرت‌ آیت‌الله خامنه‌ای KHAMENEI.IR متن پیام را به شرح زیر اعلام کرد:

بسم الله الرحمن الرحیم ملت عزیز ایران ، سردار بزرگ و پرافتخار اسلام آسمانی شد. دیشب ارواح طیبه‌ی شهیدان، روح مطهر قاسم سلیمانی را در آغوش گرفتند. سالها مجاهدت مخلصانه و شجاعانه در میدانهای مبارزه با شیاطین و اشرار عالم، و سالها آرزوی شهادت در راه خدا، سرانجام سلیمانی عزیز را به این مقام والا رسانید و خون پاک او به دست شقی‌ترین آحاد بشر بر زمین ریخت. این شهادت بزرگ را به پیشگاه حضرت بقیة‌الله‌ارواحناه‌‌فداه و به روح مطهر خود او تبریک و به ملت ایران تسلیت عرض میکنم. او نمونه‌ی برجسته‌ای از تربیت‌شدگان اسلام و مکتب امام خمینی بود، او همه‌ی عمر خود را به جهاد در راه خدا گذرانید. شهادت پاداش تلاش بی‌وقفه‌ی او در همه‌ی این سالیان بود، با رفتن او به حول و قوه‌ی الهی کار او و راه او متوقف و بسته نخواهد شد، ولی انتقام سختی در انتظار جنایتکارانی است که دست پلید خود را به خون او و دیگر شهدای حادثه‌ی دیشب آلودند. شهید سلیمانی چهره‌ی بین‌المللی مقاومت است و همه‌ی دلبستگان مقاومت خونخواه اویند. همه‌ی دوستان -‌ و نیز همه‌ی دشمنان - بدانند خط جهاد مقاومت با انگیزه‌ی مضاعف ادامه خواهد یافت و پیروزی قطعی در انتظار مجاهدان این راه مبارک است، فقدان سردار فداکار و عزیز ما تلخ است ولی ادامه مبارزه و دست یافتن به پیروزی نهایی کام قاتلان و جنایتکاران را تلخ‌تر خواهد کرد. ملت ایران یاد و نام شهید عالیمقام سردار سپهبد قاسم سلیمانی و شهدای همراه او بویژه مجاهد بزرگ اسلام جناب آقای ابومهدی المهندس را بزرگ خواهد داشت و اینجانب سه روز عزای عمومی در کشور اعلام میکنم و به همسر گرامی و فرزندان عزیز و دیگر بستگان ایشان تبریک و تسلیت می‌گویم. سیدعلی خامنه‌ای ۱۳دیماه ۱۳۹۸

 مهندس قربانی مشاور محترم معاون وزیر و مسئول امور بانوان و خانواده شرکت بازرگانی دولتی ایران از طرف خود و به نمایندگی از جانب همه ی بانوان شاغل در خانواده بزرگ بازرگانی، جنایت ددمنشانه ی شیطان بزرگ امریکا و فرزند نامشروع او رژیم صهیونیستی و اشغالگر قدس شریف را محکوم و شهادت سردار رشید اسلام را به روح بلند آن شهید عزیز تبریک و به حضرت ولیعصر (عج) ، رهبر معظم حضرت امام خامنه ای دامت حفاظاته و همه ی مبارزان حق طلب تسلیت عرض می نماید.


٠٨:٥١ - 1398/10/13    /    شماره : ١٦٨٦٤    /    تعداد نمایش : ٩٠خروج