چهارشنبه ٢٢ مرداد ١٣٩٩
صفحه اصلی > اخبار 
منو اصلی
اخبار > گزارش تکمیلی برگزاری دوره آموزشی آسیب شناسی خانواده


  چاپ        ارسال به دوست

گزارش تکمیلی برگزاری دوره آموزشی آسیب شناسی خانواده

پس از پایان دوره آموزشی آسیب شناسی خانواده برای گروه اول شرکت کنندگان،  " کتاب لحظه ای درنگ نوشته خانم مریم ادیب در خصوص آموزش مهارتهای تفکر برای  زندگی  که سبکی نو در مشاوره و آموزش مهارتهای زندگی" می باشد بعنوان هدیه تقدیم شد .


به گزارش روابط عمومی امور بانوان و خانواده شرکت بازرگانی دولتی ایران : خانم مهندس صدیقه قربانی مشاور محترم معاون وزیر در گفتگوی تلفنی با خبرنگار مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی گفت : لازم می دانم، مراتب تقدیر و تشکر خود را از توجه و مساعدت معاونین و مدیران محترم اعم از جناب آقای ایرانشاهی عضو محترم هیات مدیره و معاون اداری ومالی، جناب آقای بختیاری مدیرکل محترم منابع انسانی و پشتیبانی، جناب آقای خدابخشی مدیرکل محترم دفتر بودجه، تشکیلات و آموزش ، که در تهیه " کتاب لحظه ای درنگ"  و همچنین و  همه همکاران محترم که در برگزاری این دوره همکاری و مساعدت های لازم را داشتند اعلام نمایم .


 

مهندس قربانی در ادامه خاطرنشان کرد برای بهرمندی بیشتر همکاران عزیز از این دوره آموزشی دور دوم نیز در تاریخ های 20 و 27 بهمن تشکیل می گردد . 


مهندس قربانی در پایان ضمن تقدیر و تشکر مجدد  از واحد آموزش یادآور شد: با مساعدت شایسته بخش آموزش در پایان دوره ها برای شرکت کنندگان گواهینامه نیز صادر خواهد شد .١٠:٣٩ - 1398/11/18    /    شماره : ١٦٩١٤    /    تعداد نمایش : ١٥١خروج